Google AdWords ile Web Sitesi Trafiğinizi Artırın |
Google Adwords

Google AdWords ile Web Sitesi Trafiğinizi Artırın

Google Adwords ile Meydan Okuma

Google Adwords, size büyük yada küçük olsun şirketinizin tüm rakiplerine açık bir şekilde meydan okumanıza izin verir.

Google Adwords, platformu kullanan her kullanıcısına sınırsız rekabet kabiliyeti kazandırdığı gibi er alanda baş edebilmeniz için size güç kazandırıyor.

İşletmenizin potansiyel olarak binlerce rakibi olabilir ve internette kendiniz için hızlı bir isim yapmak çok zor olabilir.

reklamcilik hizmetleri

Google Adwords, pazarlama olarak uzun vadede önemli ölçüde size yardımcı olacak iyi bir çözümdür, ancak kısa sürede trafiğinizi büyük miktarda artırmak istiyorsanız, sizin için iyi bir seçenektir.

Herhangi bir işletmeyle, özellikle de küçük işletmelerle karşılaşabilecek en büyük zorluklardan biri, markanızı internette ortaya çıkarmak ve sitenizin trafiğini arttırmaktır.

Google Adwords

Reklam verenin yalnızca birileri reklamı her tıkladığında ödemek zorunda olduğu, Tıklama Başına Ödeme (PPC) reklamıdır. Bu, Google’ın sunduğu bir hizmettir.

Google’ın PPC reklamcılığını (AdWords olarak bilinir) işletmeler için mükemmel bir seçenek haline getiren, ilgili konuların arama sonuçlarında açılan reklamlardır. 

Örneğin, birileri “labrador” da yazabilir ve evcil hayvan dükkanlarıyla ilgili bir reklam açılabilir.

Bir AdWords reklamı, teklifinizle aktif olarak ilgilenmesi daha muhtemel olan binlerce kullanıcıya ulaşma potansiyeline sahiptir ve bunun sonucunda trafik artacaktır. 

En iyi seçeneklerden biri, reklamlarınızı gerçek ideal pazarınıza ulaşmak için tasarlamaktır.

EN ÖNEMLİ NOKTA !!! Google AdWords’ünüzü Optimize Etme

Anahtar kelimeler

Reklamınız – doğrudan bir satış adımı veya yalnızca kişilerin sitenize ulaşmasını sağlamak için bir reklam – teklif edilenler için doğru anahtar kelimelere sahip olmak zorundadır. 

Reklamınız kedilerle ilgili bir sayfaya yönlendirirse, “plastik cerrahi” yi anahtar kelimeler olarak yerleştirmezsiniz.

Sonunda hassaslaştırılmış anahtar kelimeler size yarar sağlar çünkü reklamınızı görecek kişiler bu anahtar kelimelerle gerçekten alakalı bir şey arıyor.

Yanlış anahtar kelimeleri atmak size yanlış trafiği sağlayacaktır.

Coğrafi reklamcılık

Yerel teknik servis işinizi Almanya’daki insanlara ilan etmeyeceksiniz. Coğrafyanın yerel bölgenize ayarlı olduğundan emin olun. 

Tabii ki, işletmeniz Dünya çapında bir hizmet sunuyorsa, o zaman coğrafyanızda daha kapsamlı olabilirsiniz.

Ancak, bir İstanbul’da yerel “İstanbul’da Teknik servis hizmeti” yazıyorsa ve reklamınız açılırsa, kesinlikle ilgileneceklerdir. Yerel trafik iyi bir trafiktir.

Google Adwords Verim için Açılış sayfası

Ürününüzün bir açılış sayfasıysa veya indirebilecekleri ücretsiz bir içerik parçası olursa olsun, tüm reklamlarınız iyi bir açılış sayfasına yönlendirmelidir. 

Ayarlamaya çalışın, böylece sayfanıza geldiklerinde size e-posta adreslerini vermeleri gerekir (ya da teşvik edersiniz). Oradan iletişim kurabilir ve lider bir tetikleyici kampanya başlatabilirsiniz.

Ek olarak, açılış sayfanızdaki dönüşümleri ayarlayın, böylece dönüşüm oranlarını izleyerek kampanyanızın başarısını izleyebilirsiniz. 

Dönüşümler, Google Analytics gibi bir servis aracılığıyla yapılabilir. Kampanyanızın istediğiniz sonuçları getirmediğini tespit ederseniz, muhtemelen reklamınızın tasarımını gözden geçirmenin zamanı gelmiştir.

Google AdWords, kampanyanızı optimize ederek, gerçekten istediğiniz kişileri hedefleyebilirsiniz. 

Google, Türkiye için hala en popüler arama motoru olduğundan, geniş bir kitleye ulaşacak ve trafikte katlanarak büyümeyi deneyimleyeceksiniz.

Başka sorunuz varsa, bizimle iletişime geçin www.cmrsoft.com/iletisim veya aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Şirketimiz tarafından sağlanan Google Adwords danışmanlık izmetinden faydalanmak için lütfen http://eticaretdestek.net/iletisim/ sayfası üzerinden bizler ile irtibata geçiniz. Veya https://www.facebook.com/cmrsoftt bağlantısı üzerinden mesaj ve whatsapp yolu ile haberleşebiliriz.

Cmr Soft

Uzun yıllar süresince çeşitli firmalarda çalışmalarımızda geliştirdiğimiz çözümler ve yazılımlarda kazandığımız tecrübelerimizi siz değerli firmalarımıza aktarmak için yola çıkan, kaliteden ödün vermeden uygun ve yaratıcı tasarımlarımızla hizmet veren kaliteli bir ekibiz. Gelin Kaliteden yerinizi ayırtın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı